Zamyslenie

Peter Matalík (07.11.2015, 23:40)
V dnešnej uponáľanej,nevraživej,závistlivej dobe ,dávam do pozornosti príspevok zo dňa 1.11,2015 na diskusnom fóre OZ Sabinov/OZ-sb-webnode.sk/Na príspevok je reakcia M.Blahovského aj moja. Páni holubiari,po prečítaní ,zamyslíte sa prečo sa hádame,osočujeme a podstata toho,že nie sme tu "naveky ",nám uniká. Sám som v sezóne ostal prekvapený ,ako spomínaný chovateľ v príspevku,"žije" s doletom holubov ,nie len doma ,ale aj v ZO,OZ. Telefónáty s mojím kmotrom J.Jackom/holubári tri roky 5. majster OZ Sabinov 2015/,ktorý už má prehľad o doletoch holubov a zároveň je jeho "bútľavou vŕbou",porovnávanie či už v jeho ZO ,OZ,záujem o dianie no -to nie je žiadny chovateľ na "papieri". Obdivujem! Skúsme pomôcť.P.S Už sa mi dvaja chovatelia ozvali/okrem chov.OZ Sabinov. /Holubárske "modré z neba".
Mgr. Ján Blahovec (11.11.2015, 11:28)
Takto by mali veci fungovať!
Peter Matalík (17.11.2015, 21:49)
Poprosil by som chovateľov ,ktorý sa rozhodli podporiť nevidiaceho chovateľa p. Pavlínského a dajú do dražby holuby,aby tento týždeň na E-mailovu adresu M.Blahovského poslali preskenované rodokmene ,popis holuba a foto ./ hoci aj amatérske ,neorezané/,nie je podmienka.Po dnešnom telefonáte,sľúbil finančnú pomoc aj Slovenský chovateľ z Montány D.Smetana.Dražbu by sme chceli ukončiť do 5.12.2015 a výťažok osobne odovzdať chovateľovi na Region.výstave 12.12.2015 v Brezovici.Zatiaľ je prísľub na 18 ks holubov./Miro Luhový počítam aj Teba/.
Luhový Miroslav (18.11.2015, 09:13)
Jasné,môžeš počítať.
Milan Blahovský (20.11.2015, 14:12)
Adresa je romulus2777@gmail.com, 8 chovateľov je už pripravených....
Peter Matalík (22.11.2015, 10:07)
Chcel by som sa poďakovať všetkým,ktorí prispeli do dražby pre nevidiaceho chovateľa p.Pavlínského,či už formou draženého holuby,fotením holubov/Š.Kľoc/ ,alebo finančným príspevkom/D.Smetana/.Týmto je akcia ukončená.Je potrebné spracovať všetky podklady a pre M.Blahovskeho je toho dosť. Holuby sa budú dražiť na www.holubár.sk.
Milan Blahovský (22.11.2015, 12:44)
Aukcia spustená. Ďakujem všetkým tým, ktorí sa podieľali na daroch, ale aj tým, ktorí to už vzhľadom na obmedzený počet nestihli ( M.Luhový, T.Fiala,J.Boka,J.Fecko, Martin Nemec ( ČR)..... Je vidieť, že ešte sú v našich kruhoch chovatelia, ktorým osudy iných nie sú ľahostajné.Podiel z dražby sa plánuje odovzdať v deň vyhodnotenia Regionálnej výstavy PH Regiónu Spiš v Brezovici dňa 12.12.2015 , preto poprosím nových majiteľov vydražených holubov, aby uskutočnili úhradu financií v termíne do konanie tejto akcie.
Noví majitelia budú prostredníctvom pôvodných majiteľov kontaktovaní a dohodnú si spôsob predania holubov.
Milan Blahovský (13.03.2016, 20:10)
Záber z odovzdania nového EKS - TIPES 1100 ( včítane adaptéra, antén a čípov ) ako aj finančnej podpory získanej prostredníctvom charitatívnej dražby.
Na fotografii zľava - p.Stolárik, Pavlinský,Matalík, Jacko.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené