Človek, alebo zver?

Alexander Hlavatý (16.08.2015, 11:11)
Neviem čo by som mal odkázať tomu človekovi( ak sa dá vôbec tak nazvať/ keď dokázal môjmu holubovi 11 SK 0904 1511, čo sa u neho zastavil z preteku Hanover zobrať okrem čipu aj rodový krúžok, snáď len toľko nech si ho roztvorí a nasadí na svojho úbohého vtáka aby sa dal rozpoznať od ostatných statočních chovateľov!
Milan Blahovský (16.08.2015, 13:29)
Hlavne, že sa nadáva na pernatých dravcov, tí nedokážu také zverstvo. Je to odraz úbohosti a bezcharakternosti individuá, ktorému bolo dané priradenie medzi ľudskú spoločnosť. Stalo sa to už v minulosti aj mne a iste aj ďalším. Žiaľ aj s tým sa je treba vyrovnať.
Tibor Balogh (16.08.2015, 19:49)
Šańo to musel vediet koho je to holub, a bol tvoj neprajník, hamba mu...........
Alexander Hlavatý (21.09.2015, 11:19)
Tak to čo som zažil po večernom príchode na holubník, po vyhodnotení preteku neprajem nikomu. Najskôr som sa potešil , keď ma čakal mladý vo voliere, no moja radosť ochabla keď bol bez čipu, ale na to si už zvykám. KeĎ som chcel prečítať číslo krúžku tak mi skoro vypadol z ruky, nakoľko krúžok bol sploštený až po kosť, popraskaný - znehodnotený a hlavne holubkovi musel spôsobovať veľkú bolesť. To nie je snáď človek.... Prajem mu aby v živote zažil aspoň takú bolesť ako ten holub, ktorého týmto vyradil z pretekania. Nakoľko je z kvalitných chovných holubov darujem ho prípadnému záujemcovi do chovu, lebo nemam srdce ho utratiť....
jaroslav daniska (25.09.2015, 14:59)
Je to smutne ked aj vdnesnej dobe niekto vystrihne letky holubovi SK-15-01409-113 ktori sa stratil pred mesiacom a teraz sa vratil v takomto stave je to polutovaniahodne.
Alexander Hlavatý (28.09.2015, 13:10)
Holub už má nového majiteľa...

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené