Oznamy o štartoch

Milan Blahovský (07.06.2015, 07:38)
Chlapi spamätajte sa z účelu tohoto DF,

Význam slova „diskutovať” v Slovníku slovenského jazyka

diskutovať, -uje, -ujú nedok. (s kým, o čom i bezpredm.) prerokovávať nejakú otázku ústne al. v tlači, vymieňať si názory, rokovať, debatovať: d. o knihe, o filme;
živo d. so záujmom........

Robíte z tohoto fóra Štartovacie fórum, len pre svoju lenivosť sa registrovať na stránke mypigeons.eu, kde sa tieto údaje realizujú.
Tu sa postupne týmito príspevkami ďalšie degradujú....
Peter Baňacký (07.06.2015, 08:47)
Ospravedlnujem sa, nedopatrenim som to tam zverejnil 2 x, ja som len suploval p. G. ml. z dóvodu jeho nepritomnosti, a pristupove kody na zadavanie startov nemam, no aj tak si myslim ze aj ked tato tema nespada do definicie ktoru si nam pedagogicky objasnil, uskodi DF ovela menej ako tema v ktorej sa diskutujuci navzajom osocuju a nadavaju vid p. Tema: Kamarati holubari...... aut. Šimko F.



Ivan Oravec (07.06.2015, 10:09)
Pomocník :

https://www.mypigeons.eu/sk/guide/starting-races/
Peter Baňacký (07.06.2015, 10:24)
Problem nebol v tom ako a kde zadat, ale ja nedisponujem pravomocou na zadavanie startou na mypigeons, to bolo len vychodisko z nudze, ale aj tak si myslim ze to nicim neubera na krase a zmyselnosti DF... radsej tak ako nijak, a potom su postihy....
Štefan Janíček (09.06.2015, 07:23)
Pozdravujem ŤA Milan. Čo ak niekto iný položí otázku, prečo sa z jednoduchosti vykonávajú zložité problémy.
Milan Blahovský (09.06.2015, 07:28)
Pretože sa o tom diskutuje, keď budete ticho, nič sa v otázke nevyrieši. Každá diskusia prinesie na povrch niekedy odhalenia, ktoré by inak ostali pod pokrievkou. Nie každý má však "gule" na to aby si ich vedel obhájiť.
Zdeněk Adamík (09.06.2015, 08:17)
Je to tak. 300 let habsburské poroby se na mnohých stále ještě projevuje. Ve své podstatě za to ani nemohou. Většinou přežili jen přizdisráči, podrazáci, podlejzáci a podobné živly a my jsme jejich potomci.
Štefan Janíček (10.06.2015, 08:33)
Tiež pravda, prečo by som sa mal poškriabať ľavou rukou za ľavým uchom, ak to môžem urobiť pravou rukou cez zadok až k ľavému uchu. Tiež si myslím, že je lepšie po zdravotnej stránke sa voziť na chrbte koňa ako jazdiť autom.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené