Poďakovanie

Ondrej Dudák (09.05.2015, 18:01)
Velmi pekne ďakujem Milanovi Klačanovi ze Šale za ošetrenie a vypustenie môjho holuba 14 - sk - 0901 - 545 , z preteku Vyškov . Ešte raz velká vďaka !!!
Stefan Nochta (12.05.2015, 11:25)
V Maďarsku je zaletený holub : SK 14-M55-2143
Milan Blahovský (01.06.2015, 22:17)
Touto cestou ďakujem Ľubomírovi Maťuťovi zo Šarišských Michalian za ošetrenie a vrátenie holuba CU-7255-14, ktorý sa zastavil u neho z posledného preteku. Keby bolo viac takýchto chovateľov hneď by sa inak holubárčilo, na rozdiel od mnohých ďalších.
Snáď mu bude mláďatko, ktoré som mu ako kompenzáciu daroval, robiť radosť v budúcnosti.
Stefan Nochta (02.06.2015, 10:15)
Aj ja by som sa touto cestou chcel poďakovať kolegovi z MDKS Štefanovi MÉRYMU z Ludaníc za ošetrenie a pustenie môjho holuba SK 12-M55-2246. Holub sa vrátil ešte v nedeľu, teda v deň preteku.
Lukáš Štefancik (02.06.2015, 22:53)
Dakujem panovi Janovi Michalskemu z Miechova (Polsko) za zavolanie kde sa moj holub nachadza, ostrenie a po vzajomnej dohode aj vypustenie holuba SK-13-02601-2198 a tak tiez panovi ktory mi meno nenapisal do spravy za zavolanie, osetrenie a vypustenie holuba SK-13-02601-2171. Nasli sa aspon dvaja ktori nelutovali obetovat par centov za zavolanie kde sa holub nachadza. Sice nasiel sa este jeden "holubar" ktory zavolal, ale holuba nepustil....Ester teraz velka vdaka a este jedna velka vdaka "holubarovi" ktory si privlasnil cip holuba SK-14-02601-1841 nech si s nim ocipuje "svojho holuba" aby zena vedela kedy doletel....vsetko to bolo z preteku 24.5 Kepno ale k tomu sa vyjadrovat nebudem....dufam, ze to bol prva a posledny taky zavod tejto sezony!!!!
Letu zdar
Miloslav Repaský (10.06.2015, 11:20)
Ďakujem pánovi Jánovi Dunčkovi zo ZO CHPH Spišský Štvrtok, za vypustenie a ošetrenie holuba v extrémnych teplotách počas preteku Chrudim 2 . Holub doletel v deň preteku. Vďaka a nech Vám to letí. Letu zdar
Milan Blahovský (10.06.2015, 12:15)
Ďakujem Slavovi Janoškovi, z Gelnice, ktorý ošetril a vrátil moju holubičku z preteku Val.Meziriči. Je to už druhý prípad tohoto chovateľa voči môjmu holubovi, pričom v oboch prípadoch vedel kto je ich majiteľom. Tým chcem iba povedať, že to hlásenie holubov nie je iba o internete, ale hlavne o charaktere človeka.
Peter Baňacký (10.06.2015, 15:25)
Chlapi, no neviem či tato tema spada do definicie "diskusia"?

nič v zlom, mne osobne to nevadi
Milan Blahovský (10.06.2015, 16:39)
Verejné poďakovanie za šľachetný čin v dnešnej dobe je témou na diskusiu. Možno niekomu padne ako ideálnejšie stiahnutie čípu či utratenie holuba či jeho uväznenie vo voliére, ale všetko je vecou vkusu. Pokiaľ sa zriadi ďakovná rubrika nie je problém to umiestniť tam. Zatiaľ to na rozdiel od oznamov o štartoch nemáme...
Peter Baňacký (10.06.2015, 17:26)
O tom vôbec nepochybujem, no kazdy ma iny pohlad na vec,
je to blok verejne pristupny kazdemu a kde kolvek, samozrejme po zaregistrovani sa, tak je tazko diskutovat o tom ktora tema je vhodna a ktora nie, pokial to neni osetrene spavcom webu alebo nariadenim SZ CHPH, co potom straca na vyzname: "Diskusne Forum"....
co skor vadi mne su:"Vulgarizmi" a osobne osocovanie medzi diskutermi ktore niekedy zachadzaju az do krajnosti v niektorych temach, mozno tam by trebalo zakrocit,
no ale co uz, ked mame tu slobodu slova
Stefan Nochta (11.06.2015, 07:44)
Poďakovať niekomu za niečo, poďakovať za ochotu, za dobrý skutok sa pomaly stáva vzácnosťou a preto je namieste, aby sme sa aj používaním tohoto čarovného slovíčka zaoberali a používali ho čo najčastejšie, aby si ho osvojila aj mladšia generácia. Preto je namieste , ak sa čo na najviac dostupných portáloch budú diať aj tieto pekné veci a dobré skutky chovateľov. Tých negatívnych skutkov v živote človeka je už príliš veľa a preto dávajme priestor aj tým pekným a dobrým skutkom. Nehanbime sa vysloviť radosť a poďakovanie ľuďom, ktorý urobia dobrý skutok, je medzi nimi aj veľa anonymných, ktorí napr. ošetria holuba a pustia bez lístočka, lebo to akosi považujú za samozrejmé............aj týmto patrí veľká vďaka..........
Dušan Ligoš (15.06.2015, 21:20)
Veľmi pekne ďakujem pánu Zdeňkovi Adamíkovi za ošetrenie môjho holuba SK 2012 02403 1224 ktorý už nie prvý krát navštívil jeho holubník a stále v poriadku príde domov.Ešte raz srdečná vďaka.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené