Otázka pre výcvikára SZ CHPH

Ivan Oravec (21.04.2015, 12:40)
Zdravím pán Seliga kde lebo kam máme nahlasovať štarty pretekov v sezóne 2015.

Nikde to nie je jednoznačne napísané. mypigeons.eu alebo szchph.sk ?

Ďakujem za odpoveď.
Pavol Jaco (22.04.2015, 15:03)
Ospravedlňujem sa .Nie som kompetentný odpovedať za pána Seligu, ale nedá mi poukázať na to, že nahla-
sovanie štartov rieši priamo Pretekový poriadok , konkrétne - Hlava II. Všeobecné ustanovenia bod:
7. Usporiadateľ preteku musí čas a miesto štartu holubov z každého preteku zverejniť na
internetovej stránke SZ CHPH – www.szchph.sk do 1 hodiny od štartu. V prípade poruchy
internetu na sekretariát zväzu alebo predsedovi pretekovej komisie alebo predsedovi ÚKK.
Pre tento účel je na stránke SZ vytvorený na lište odkaz v kolónke Archív kde pri kliknutí na www.szchph.sk
Vám priamo otvorí stránku - Štarty
Milan Blahovský (22.04.2015, 19:17)
To teda máš pravdu, kompetencie a vyjadrenia by si mal nechať tomu komu bola otázka smerovaná, alebo žeby si bol jeho hovorca ? Slušnosť káže na otázku odpovedať.
Pavol Jaco (22.04.2015, 19:47)
Nie som nikoho hovorca. Za svoj postup som sa dopredu ospravedlnil.Chcel som iba poukázať na fakt,
že stačí poznať základne dokumenty SZ CHPH, prečítať si zverejňované zápisy a ostatné oznamy a niektoré
otázky by boli bezpredmetné.
Jaroslav Seliga (23.04.2015, 09:02)
Hlásenie štartov pretekov v sezone 2015 na mypigeons.eu . Prihlasovacie údaje pre zodpovedného funkcionára za štarty riešiť u p. Konečného.
Ivan Oravec (23.04.2015, 10:37)
Ďakujem za odpoveď.
Dušan Konečný (24.04.2015, 11:53)
Navod najdete na MyPigeons.eu
Horne menu -> Nastroje -> Navody-> Startovanie pretekov

V skratke:

Aby ste mohli zadavat starty pretekov, je potrebne vytvorit si konto (ak ste tak este neurobili)

Registracia

Nasledne staci poslat mail na info@mypigeons.eu a poziadat o pridelenie pravomoci startera pre Vasu organizaciu pre Vase konto

Ak uz mate konto a nepamatate si heslo, zmenit si ho mozete tu
https://www.mypigeons.eu/sk/new-password/

Aby sa dali zadavat starty pre preteky, musia byt preteky nahodene vo vypoctovom programe, o to sa postara Vas vypoctar.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené