Predaj ročníka 2015 a rozhodnutie

Tomáš Pekarčík (29.03.2015, 14:34)
Dobrý deň predám cely ročník mláďat 2015 možnosť výberu v roku 2014 sme s mladými skončili na 3 mieste v OZ Liptovský Mikuláš výsledky http://postoveholuby.mstranky.sk/ s minimálnymi stratami začali sme so 44 ks.a skončili sme so 38ks.ktoré sú do dnes doma,mojím cieľom je podporiť chovaťelov ktorý to potrebujú preto cena je taka aby aj začinajuci alebo mladý chovatelia dokázali svoje výsledky zlepšiť čo viem že by sa určiťe zlepšili zaleži len na starostlivosti,všetko je vec dohody a ide mi aj oto aby ma moje holuby stale niekde reprezentovali niektoré ma budú v testovacej stanici chcem aby mláďatá robili niekomu inému radosť tak ako mne nechcem na tom zarobiť!!!!Ďalej chcem verejne vyhlásiť že som sa rozhodol určite sa niektorí chovatelia pýtajú čo je so mnou ako to so mnou vyzerá po veľmi ale veľmi dlhom rozmýšľaní tu je výsledok končím s pretekaním myslím že nebudem nikomu chýbať akurát príde SZCHPH o mladého chovateľa a preto to chcem nieako vynahradiť a to jedine že chcem podporiť chovaťeľov ktorý to potrebujú myslím že naše holuby sa dokážu vyrovnať aj kvalitným holubom dokázal to aj ročník 2014 ktorí dokázal ma umiestniť na 3 miesto vyhrať pretek a vychovali sme aj 3 eso mláďat na to ako som nemal na to čas tak si myslím že som dokázal zostaviť dobre pary a vychovali skvelé mladé aj tento rok som nesedel na zadku a venoval som sa zostave párov tak dúfam že som to dobré zostavil,nechcem tu vypisovať litánie ale tento krásny koníček mi bude chýbať a chcem všetkým chovaťelom popriať do sezóny 2015 veľa úspechov a nech vám to letí Letu Zdar
Tomáš Pekarčík (29.03.2015, 14:39)
Môj tel.kontakt-0948106773 alebo mail tomaspekarcik1@gmail.com

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené