Katalog Trenčín

Miroslav Ďurana (03.01.2015, 21:00)
Dojem z dnešnej CV- fiasko.Mesiac dopredu sa posielali karty k vystavovaným holubom. A dnes po príchode na výstavisko o 10-30hod.nie sú výstavne katalogy.Cena bola stanovená na 10 eur, myslel som,že je to aj s katalogom.Nechcem písať o jednom WC na cca 1000 chovatelov,ale dnes som nemal z toho dobrý dojem.Vážim si ľudí ktorý sa dali na takúto akciu pre nás holubárov,ale nebol to ten pravý zážitok, ktorý býva raz za rok.Poprosil by som keby som si mohol celý katalog niekde stiahnuť.
Viktor Jánošík (03.01.2015, 22:21)
Katalóg ti donesiem osobne. S pozdravom V.Holúbek
František Dohňanský (03.01.2015, 22:21)
Pán Ďurana, celkové výsleky aj katalóg zverejníme v najbližších dňoch na stránke CV Trenčín.
Peter Matalík (04.01.2015, 09:00)
Čo sa týka výstavy a katalogu"vloudila se malá chybička".Mal som tu česť si asi hodinku v pohode posedieť a porozprávať s J.Horečným a F.Dohňanským.Reč bola hlavne s maraton klube,keďže túto sezónu chceme už aktívne závodiť.Samozreme sme rozprávali aj o výstave.To snáď nečakal nikto!!!Účasť neskutočná.Za posledné roky,kedy členská základňa klesá neuveriteľné!.J.Horečný mi ku katalógom aj povedal.Vytačili sme 2000 ks,chceli sme aj viac-len fakt nikto nepočítal s takouto účasťou. A že fiasko?.Ja by som konštatoval super zvládnuta výstava.Každy predajca či už holubov,produktov bez diskusie si "prišiel na svoje".Prekvapila ma aj účasť chovateľov z Česka,včetne momentálnych hviezd M.Skrbeka a Ľ.Kubáčka.Výborna atmosféra.Kto chce tak si nájde nejaké chybičky krásy.Ale za organizáciu a obetavosť by som chcel aj touto cestou poďakovať všetkým,ktorí sa na tejto akcii podieľali .

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené