m.blahovsky

Štefan Janíček (04.11.2014, 20:44)
Milan -slniečko blížiaceho sa východu a skrachovaného západu, buď prosím ŤA taký láskavý a zašli už tie výsledky na spracúvanie p. Konečnému - myslím tým za rok 2013 - alebo ich preškoľ ako si ich majú získať. Dlhé Pole je niekoľko desiatok chovateľov, ktorý sa tomuto športu venujú zo záľubou. Tak nech sa v TEBE zobudí svedomie, a až sa možeme bez problémov pozdraviť, a nie po sebe zazerať ako jalový sokovia. Proste to zašli a toto zmaž. Ďakujem
Július Krško (04.11.2014, 21:05)
Toto je aj pre mňa tuhý tabak, ...
Milan Blahovský (04.11.2014, 21:31)
Chlapci moji milí , premilení či ešte ako dôvernejšie vás osloviť. Neviem či to mám donekonečna opakovať každému členovi vášho krásneho OZ, ale tak to zopakujem poslednýkrát takto verejne. Dňa 17.10.2014, t.j. v piatok mi prišla SMS správa od p.Belákovej - tajomníčky OZ Dlhéééééé Pole, aby som poslal podklady zo sezóny 2013 vášmu výpočtárovi ( správa je uložená v mobile dodnes k nahliadnutiu). Kedže si takéto dôležité veci ako je pomoc úspešným chovateľom nenechávam na poslednú chvíľu, tak som v práci pekne krásne spakoval ( zozipoval či zbalil ) všetky databázy a zaslal mailom na adresu seliga.jaro@gmail.com ( predpokladám, že toto je váš výpočtár ) Dôkaz o odoslaní pošty je v mojom PC na serveri gmail.com, ktorí pekne archivuje tieto údaje. Pre istotu pretože tých neveriacich v našich radoch pribúda každým dňom geometrickým radom. Po nejakom čase má priateľ z vášho OZ opätovne oslovil s touto požiadavkou a odpoveď moja bola taká istá ako si ju čítate tu. Teda splnil som to čo ste požadovali. Nedalo mi to ale a poslal som ešte raz tieto podklady aj Dušanovi Konečnému v piatok okolo 20:00 hod. po informácii že ich ešte nemáte zaslané... Snaď si nemyslíte, že budem každý víkend zasielať nejaké podklady, ktoré mal zaslať váš výpočtár ????? Pokiaľ si prejdem poštu zo začiatku sezony tak možno by som našiel tieto databázy odoslané už vtedy. Spoločne s OZ Gemer či Detva alebo Tvrdošín, ktoré som v minulom roku robil. Takže Štefanko, mazať príspevok netreba, je treba iba sa zamyslieť, kde je pes zakopaný alebo kde to viazne. Moje svedomie je dávno prebudené a vôbec sa na teba nehnevám, že si ma takto verejne oslovil. Ja mám rád, keď sa niektoré veci riešia verejne, pretože ak to niekomu dôverne vysvetlím, nemusí to byť takto pochopené. Julo, v čom je to pre teba tuhý tabak ????
Július Krško (05.11.2014, 18:46)
Po prečítaní prvého príspevku sa mi zdalo,že je to príliš tvrdé. Ale som rád, že ste si to vysvetlili.
Milan Blahovský (05.11.2014, 19:08)
Julo, z môjho pohľadu to bolo naopak jemné a úsmevné. Nevadí, život ide ďalej...

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené