Problemy s pripojenim na mypigeons.eu

Dušan Konečný (21.09.2014, 09:00)
V noci / rano nastali pravdepodobne problemy so zabezpecnym pripojenim na server mypigeons.eu Aktualne su spojenia smerovane na klasicku http verziu, odkaz http://www.mypigeons.eu/ by mal fungovat normalne, no niektore prehliadace Vas mozu aj tak smerovat na https verziu, kde sa zobrazi upozornenie na neplatne zabezpecenie a pod. V tom pripade je mozne nastavit v prehliadaci bezpecnostnu vynimku a na stranky prejst, alebo pockat na odstranenie problemu. Problem bol nahlaseny a urgovany, administratori na strane poskytovatela na odstraneni pracuju. Za neprijemnosti sa ospravedlnujem
Július Mlátko (21.09.2014, 10:01)
p.Konečný web stránka je už O.K. Ďakujeme za promptné vyriešenie problému. S pozdravom Letu Zdar Mlatko [%sig%]
Peter Matalík (21.09.2014, 23:03)
Až tak sa neospravedlňuj ,však .........ja len toľko,že pre chovateľov robíš toho dosť.
Zdeňek Adamík (22.09.2014, 10:12)
U nás, kdyby nebylo Standy Škovrana tak se vyhodnocení Mistrovství ČR dočkáme kdoví kdy, nebo snad vůbec, o případné chybovosti ani nemluvě. Za odměnu připustil Zemský řídící výbor jeho a otcovu bezdůkazní likvidaci v OS Haná. Tak to u nás chodí. O trapných předvolebních proklamacích jistých lidí, už poněkolikáté volební období, o zajištění celostátního programu pro výpočet mistrovství ani nemluvě. Rovněž tak několilk let starý záměr o společném Slovenskočeském programu vzal asi, díky některým českomoravským nacionalistům, zasvé. Je evidentní, že něco takového je nad schopnosti některých funkcionářů. Proč však neustále kandidují a nechávají naše holubářství přešlapovat na místě, či obrazně řečeno: "viset za nohu na stromě" je naopak nepochopitelné pro mne.
Milan Blahovský (22.09.2014, 11:47)
Ešte, že si máš kde "vyliať srdce". Bolo to sľubov ako spojazdníte diskusné fórum na Zväzovom webe u vás. Zrejme to boli iba predvolebné sľuby, čo je bežným javom pre naivných voličov týchto funkcionárov. Tento program hravo zvládne aj vaše výsledkové zostavy pretekov, keďže mám v tomto smere k sebe blízko, ale ako sa vraví zvyk je železná košeľa a tak sa prešľapuje o starých šľapajách a roky plynú a život ( aj holubársky) uteká pomedzi prsty.
Ales Truhlar (22.09.2014, 12:09)
Ahoj Milane, problematiku výpočtového programu pro ČR mám na starosti já. Můžu ujistit tebe i kolegu z naší OS, že určitě nepřešlapuji na místě a jsou již učiněny potřebné kroky k jeho inovaci. Jaké jsem přednesl minulý týden na schůzi Prezidia svazu. Není to ovšem otázka jednoho dne či týdne. Variant je mnoho, ale tím vás tady nechci a nebudu zatěžovat. Jisté je, že v roce 2015 bude mít výpočetní program pro ČR zcela novou dimenzi - jde jen o to vybrat tu správnou variantu. (Správnou pro všechny) Co se týká diskuze na stránkách svazu je to spíše otázka na jejich tvůrce, k tomuto tématu se na schůzi Prezidia nevedla obsáhlejší debata. Reaguji zde jen protože se to týká mě osobně. Útoky na ŘV MSS od pana kolegy, který všude byl (někde dokonce i 2x) a všechno zná, mě nechávají naprosto chladným. Tolik k problematice výpočtového programu v ČR.
Zdeňek Adamík (22.09.2014, 12:38)
Co jsi nervozní? Ty jsi v ŘV a Prezidu teprve "dva dny i s cestami" takže Tebe i další nové kolegy jsem neměl vůbec na mysli, prosím přečíst ještě jednou. Ano byl jsem leckde někde, i 20x. A vidím, že se asi dostáváš na podobnou kolej. Všichni kdo mají vlastní názor jsou útoční, možná dokonce nepřátelští. No nedá se. Silné osobnosti se už asi nerodí, rád bych se mýlil.
Ales Truhlar (22.09.2014, 14:40)
Nejsem nervózní, ale také nejsem příznivcem napadání. Na žádnou kolej jsem neodbočil - není důvod.
Milan Heglas (23.09.2014, 11:20)
Doufám, že ten nový program, pokud se bude používat i pro výpočet oblastních výsledků, zvládne přiřadit holubům dolétlým v 1 vteřině stejné umístění a že si také poradí s celkovým pořadím chovatelů v OS v případě použití mimořádných společných výsledků z důvodu nesplnění limitu 20/150 (hlavně u DT) tak, aby ty výsledky už třeba od poloviny sezóny nebyly neaktuální... [%sig%]
Milan Blahovský (23.09.2014, 11:51)
Presne tak ako to zvláda program mypigeons.eu....
Zdeňek Adamík (23.09.2014, 12:29)
Snad takové parametry, mimo jiných, byly, do transparentního výběrového řízení na dodavatele, nastaveny. To považuji za nutné, logické a samozřejmé. Příslušní funkcionáři jsou si jistě vědomi, že zacházejí (spravují) se svěřeným majetkem a tudíž postupují i v mezích zákona.
Ales Truhlar (23.09.2014, 18:37)
Jak jsem psal, není to otázka dne ani týdne. Věřím, že mypigeons.eu je velmi dobrý program, proč potom počítáte MS Slovenska ručně v tabulkách ? Nebo už se to vychytalo ? V zadávacích podmínkách pro český výpočtový program jsem vycházel především z programu mypigeons.eu. Je tu ovšem mnoho dalších aspektů, které je třeba brát v podtaz a s těmi jsem seznámil členy prezidia.
Milan Blahovský (23.09.2014, 23:12)
Aleš, nik ručne MS neráta, všetko je spracované v tabuľke , ktorú si chovateľ dá vytlačiť. Musí ale vybrať pre svoje holuby lepšiu variantu, kedže propozície MS sú tak postavené, že o výsledku rozhodne chovateľ a nie program. V niečom máš špatnú ( zlú) informáciu.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené