Poďakovanie

Peter Holienka (03.08.2014, 20:47)
Týmto by som chcel veľmi poďakovať p. Karolovi Demelovi z Rybníčka za ošetrenie nášho v súčasnosti najlepšieho holuba na dlhé trate, ktorý z preteku Wismar nemal dosť síl na návrat a zastavil sa u p. Demela. Pán Demel holuba nahlásil, ošetril a dal mu potrebnú starostlivosť. Holuba nahlásil, aj keď vedel o akého holuba ide. Bodaj by bolo takýchto chovateľov ako je p. Demel viac. Takže ešte raz p. Demel z našej strany veľké ďakujem pre Vás S pozdravom Letu zdar
Peter Matalík (03.08.2014, 21:20)
Ak s tých mojích chýbajúcich 5 ks niektorý dostane do holubníka a pozrú si ich výsledky,tak pochybujem,že uvidia modré nebo./jedine z voliéry/.Pri tom 2 ks majú na čipe tel.číslo.
Milan Blahovský (03.08.2014, 22:47)
Aj ja by som chcel poďakovať, ale neviem komu. Tak teda všeobecne ďakujem primitívovi čo druhý krát v tomto roku vzal holubici SK-13-02310-300 pretekový krúžok. Ty magor zakomplexovaný, keď ti bude ešte jeden chýbať tak ti ju o rok pošlem na pretek opäť a ty sa s ďalším zadav. Verím, že sa raz nájde technologia ako vypátrať takého ubožiaka a potom sa s ním poškodený poráta aj bez funkcionárov...
Ján Palguta (04.08.2014, 15:37)
Milan, verím, že v zlosti si sa len zle vyjadril a že si chcel napísať "vzal holubici x.............y pretekový číp.
Milan Blahovský (04.08.2014, 15:51)
Ani nie v zlosti, len tak ako som to cítil. skutočne nejaký kretén to urobil tejto druhýkrát. Zrejme je blbá keď dôveruje takýmto hyenám. Zvažujem čo s ňou ďalej. Dostať ho do rúk tak nebude mať čím sťahovať nabudúce...

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené