Región Sever - štart preteku Hanover 2

Mikuláš Kováč (01.07.2014, 07:02)
1.7.2014 Hannover 2 Štart : 6.00 hod. Zverejňujem to na diskusnom fóre, pretože stránka http://www.szchph.sk/sections/59/regio_sever_.html nie je funkčná. Nezobrazí sa a nemôžem tam pridať príspevok. Ďakujem za porozumenie Mikuláš Kováč
Milan Blahovský (01.07.2014, 08:17)
To je váš prvý pretek Miki ??? Doteraz nik nepožiadal o prístupové práva v prípade zistenia nefunkčnosti stránky. Heslo ti posielam mailom. Úspešný dolet prajem !
Mikuláš Kováč (01.07.2014, 15:16)
V hesle nebol problém, pretože jedno heslo som mal do dnes pre OZ Prievidza a Región Sever. Pre OZ používam len mypigeons.eu, ale pre Sever používam aj szchph.sk. Včera som na szchph.sk písal zmenu štartu preteku a všetko fungovalo tak ako malo. Možno si niekto položí otázku prečo som nahadzoval na obidve stránky tieto informácie, tak preto že RS tvorí 9 OZ a predpokladám, že mnohý ešte používajú szchph. Na szchph.sk som nahadzoval všetky štarty DV aj tento rok, pričom tam viseli aj štarty z roku 2013. Príspevok o štarte som vložil na diskusné fórum pre chovateľov, ako vysvetlenie prečo nenájdu štart na szchph.sk S pozdravom Miki [%sig%]
Ivan Oravec (01.07.2014, 16:30)
Na stránke MyPigeons máte štart 29.6.2014 o 6.00hod
Dušan Konečný (01.07.2014, 18:05)
Pravomoc na zmenu datumu pretekov v pretekovych planoch OZ/regionov maju iba vypoctari. Po tomto vikende maju viacere organizacie nespravne nastaveny datum preteku. Je potrebne upozornit vypoctara a poziadat ho o napravu. Info pre vypoctarov - zmena datumu preteku (mozne vykonat v administracii pretekoveho planu) neovplyvni importovane udaje, nie je potrebne prepocitanie vysledkov ani ziadna dalsia akcia, jedna sa len o korektne zobrazenie: 1/ hlavicky vysledkov 2/ pretekoveho planu vo vypoctovom programe 3/ vykonov holubov v detailnom zobrazeni 4/ pretekov na vystavnych kartach holubov a prihlaskach na MS [%sig%]

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené