Srdečná poďakovanie

Alexander Hlavatý (29.06.2014, 13:01)
Aj touto cestou by som sa chcel poďakovat skutočnému chovateľovi Františkovi Polákovi zo Šintavi za ošetrenie môjho holuba ktorý sa u neho zastavil opakovane. Bárs by nás bolo takýchto ludí viac....... [%sig%]
Milan Blahovský (17.07.2014, 21:17)
Touto cestou by som chcel poďakovať p.J.Tisoňovi a I.Ogárymu z OZ Lipt.Mikuláš za ošetrenie a navrátenie mojej ročnej holubice, ktorá našla u nich opateru pri návrate z preteku Chomutov. Asi predsa len medzi nami ešte pár tých zodpovedných chovateľov možno nájsť. Ďakujem.
Ivan Oravec (20.07.2014, 19:26)
Veľké ďakujem za dnešné ošetrenie holuba 13 0510 6 Milanovi Hanákovi Blatnice Holubica letela dnes pretek Plzeň 331 km Oravec
Július Krško (23.07.2014, 18:45)
Pán Karel Janča z ČR, patrí Vám vďaka za ošetrenie holuba letiaceho z Hemsdorfu 3 . Málo chovateľov sa vie tak zachovať, ako ste sa zachovali Vy. Ďakujem.
Alexander Hlavatý (04.08.2014, 12:52)
Som nesmierne rád, že môžem znova poďakovať za ľudský a hlavne chovateľský prístup hneď dvom chovateľom za ošetrenie a regeneráciu mojich dvoch holubov z náročného posledného preteku - Halle 3. (protivietor, silné búrky,.../ 1. Miroslav Jurica, Horná Súča 2. Vojtech Strachota, Hodonín Klobúk dolu pred Vami a ešte raz ĎAKUJEM!!! Hlavatý

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené