Predám EKS Benzing G2

Peter Záhorský (12.03.2014, 20:11)
Z dôvodu zakúpenia nového konštatovacieho systému Benzing M1 predám používaný EKS Benzing G2 spolu s prílušenstvom. Konštatovací systém som zakúpil v roku 2008 od pána Drgáňa (ako nový prístroj). S prístrojom som nemal žiadne problémy, čo môžu potvrdiť moji priatelia zo Základnej organizácie CHPH Nová Ves nad Žitavou (OZ CHPH Nitra). U nás majú všetci eks, tak ho ponúkam ďalej. EKS sa skladá: 1. Ovládač G2 - displej (spolu s držiakom na upevnenie na stenu) 2. Anténa box - zlučovač na štyri EFA antény (je možnosť pripojiť ešte ďalší Antena box s ďalšími štyrmi EFA anténami) 3. 3x EFA anténa 4. Adaptér 240/12V 5. Prepojovací kábel 5m (spája ovládač G2 s Antena boxom) 6. 20m prepojovací kábel (spája ovládač G2 s Antena boxom, môžete nahradiť 5m prepojovací kábel) 7. Kábel na autobatériu (v prípade výpadku elektrického prúdu môžete zapnúť EKS na autobatériu, ja som fungoval len na autobatériu, ktorú som raz za dva až tri týždne dobil autonabíjačkou) Cena dohodou. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na: mobil: +421907406040 e-mail: peterzahorsky1@gmail.com
Peter Záhorský (13.03.2014, 19:00)
EKS Benzing s príslušenstvom je už predaný. Ďakujem

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené