Výpočtový program p. Konečného

Robert Molnár (10.03.2014, 13:41)
V našej OZ Detva sa vedú intenzívne diskusie o výpočtovom programe p. Konečného. Týmto by som chcel priamo p.Konečného veľmi pekne poprosiť aby sa vyjadril k tejto téme. Je už použiteľný na 100% ten Váš systém, aby sme ho vedeli použiť? /ja mám informácie z prvej ruky ale pre tých čo to ešte nepochopili/ alebo sa dozviem niečo nové. dakujem s pozdravom mgr. robert molnar p.s. poprosím kto má nejaké informácie nech nás s tým oboznámi.
Dušan Konečný (10.03.2014, 15:13)
Mozem potvrdit, ze sa jedna o funkcny program a verim resp. robim vsetko preto, ze sa nam ho v tejto sezone podari aktivne vyuzit v ramci celeho Slovenska. Od februara velmi intenzivne pracujem na upravach do takej podoby, aby bol program pouzitelny pre cely SZCHPH. V ramci toho komunikujem s vypoctarmi aj clenmi prezidia a zverejnujem novinky v urcenej teme tu na fore. V OZ Detva vznikol organizacny problem. Cast clenov prejavila zaujem o decentralizovane nahadzovanie udajov, cast je podla mojich informacii proti. Ja som potvrdil, ze decentralizovane nahadzovanie je mozne aj ked pre prvy rok odporucam ostat pri oblastnych vypoctaroch. Vynimkou je OZ Bratislava, kde sa program pouziva uz druhy rok a chovatelia uz maju skusenost s pracou pri nahadzovani. Ako sa vsak rozhodnu oblastne zdruzenia je ich interna zalezitost, ja to budem respektovat a vytvorim podmienky pre sposob, ktory si OZ urci. Zakladne informacie o programe a prakticke predvedenie niektorych sucasti som prezentoval aj na skoleni vycvikarov v sobotu 8.3.2014, odpovede na niektore z otazok som spisal dnes v teme pre program.
Robert Molnár (10.03.2014, 17:42)
dakujem pekne p.konecny za vysvetlenie situacie. s pozdravom mgr. robert molnar

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené