Školenie výcvikarov

Tibor Balogh (25.02.2014, 08:51)
Neni školenie výcvikarov zbytočné vyhadzovanie penazí, mame pretekový poriadok co treba dodrzat a nové veci poslat OZ vycvikarom obeznikom. Niekde sú vycvikari starsí ludia ktorím moze cestovanie moze robit problémy. A niektoré OZ to maju tam a spät 500 km.
Dušan Konečný (06.03.2014, 22:51)
Hladam odvoz na skolenie s vyzdvihnutim v Senci alebo okoli. Ak sa nepodari, ponukam odvoz/dovoz s vydzvihnutim na trase Senec - Terchova po D1 0907 662 663 / holubar@holubar.sk
Martin Polovka (07.03.2014, 06:34)
Dobré ráno V 2. mesiaci toho roku, až po konzultácii s predsedom PK som zistil, či bol oboznámený že pretekový poriadok čo je v dokumentoch SZ na internete je neplatný, starý a stále tam je. Teraz bol zase inovovaný, či doplnený, to ešte nevieme. Taký dôležitý dokument by mal visieť v každom klube či ZO na stene. ja som ho chcel tam dať. Skutočnosť, aká je na našej "I" stránke svedči o tom že doma, teda v SZ nie je niečo v poriadku.
Milan Blahovský (07.03.2014, 08:31)
Pán Polovka na vysvetlenie :
3.3.2014 rozoslaný inovovaný PP p.Seligom členom prezídia a UKK ( s chybou v povolenom rozchode u EKS)
4.3.2014 zaslaný opravený PP o uvedený problém
Moja reakcia : Sa dohodnite s Jarom S., ktorá verzia je tá čo má byť na webe, pozajtra sa objaví ďalšia ???

5.3.2014 - Citujem :"Milan, zatiaľ nezverejňuj žiadnu verziu. Ja viem, že Seliga opravil časť - Pretekový poriadok a potom v ďalšom - emaile zas Drgáň časť EKS. Palo"

Tak teraz sa v tom vyznajte.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené