Predaj holubov Testovacia stanica PH Lohot

JUDr.Juraj Hanousek (14.01.2014, 14:09)
Od dnesneho dna je mozne zakupit postove holuby z testovacej stanice postovych holubov Lohot v Kolarove. Informacie priamo v testovacke u pana Tota na telefonnom cisle 0949 641346. Juraj
Marián Rešutík (14.01.2014, 17:21)
Do dnesneho dna som sa aj po vyzve nedockal rodokmena od pana Totha...a myslim ze som nie sam...ja by som si osobne uz odtial nekupil ani za vrece trusu...
Miroslav Ďurana (14.01.2014, 19:46)
Majiteľ tejto TS by sa mal nad sebou zamyslieť.Táto TS je odstrašujúci prípad pre tých, ktorý sa zúčastňujú takýchto pretekov.
JUDr.Juraj Hanousek (15.01.2014, 13:08)
Tak to robite velku chybu.Testovacia stanica a starostlivost o holuby je na vysokejurovni.Bol som tam niekolkokrat vsimal som si ustajnenie holubov,najma cistotu v jednotlivych oddeleniach aj ten trus o ktorom pisete vsetko na jednotku.Nehovoriac o tom ze pan Tot je v tejto oblasti spickovy chovatel a odbornik o com svedcia jeho vysledky z predchadzajucich obdobi nakoniec aj z minuleho roku Surany /Bianka Totova/ .Aj za rok 2013 na celostatnej vystave v Nitre mal nejake ocenenie.Niesom jediny chovatel ktory zdiela tento nazor.Z tejto testovacky som doniesol niekolko holubov a voci mojim su to Persingy. Na druhej strane musim dat za pravdu aj oponentom tejto stranky ze testovacka bola malo propagovana a nemali sme dostatocne informacie o jejcinnosti.Preto som sa tam niekolko krat vybrala zistil som ze vsetky podklady o cinnosti nacviky,vysledkove listiny boli zasielane spravcovitejto vebovej stranky ale z nejakeho nevysvetlitelneho dovodu sa tam do dnesneho dna nedostali.Takze chyba nieje vpanovi Totovi ale v spravcovi tejto stranky Nemali by sme Novy rok 2014 zacinat invektivami a nepodlozenym osocovanim./Ak nepomozem tak nebudemvedome skodit/ No a k panovi Retusikovy ak nema rodokmen alebo karticku od holuba staci zavolat panovi Totovi a on vam tieto doklady posle Prajem pekny den Juraj
JUDr.Juraj Hanousek (15.01.2014, 13:14)
Pan Resutik ospravedlnujem sa ze som vam skomolil meno.Pisem z tabletu. Juraj
Marián Rešutík (15.01.2014, 13:21)
Pan Hnousek...toto co tu pisete je vsetko pekne..ja vam to neberiem..nehovorim na pana Tota ze je zly chovatel a ze nieje odbornik...ale odkupili sme od neho nejedno mlada z testovacky a rodokmen som videl iba na fotke...skusali sme sa mu dovolat a vsak neuspesne...rodokmen s kartou mali byt odvzdane pri preberani holubou ako bolo aj pri preberani si holuba v TS- TATRY-DERBY...nie len zobrat peniaze a čaav...takto sa to nerobii paanii...dalsia vec..ako a kde si mozem pozriet holuby?ci mam prist rovno na holubnik a preberat to tam ako v SECOND HENDE...?
Marián Rešutík (15.01.2014, 13:24)
Aj ja som vase...prepacte...pisem v stave rozčulenia...
Július Krško (15.01.2014, 14:47)
Zdravým Vás, v škole som sa učil, že železo sa kuje za tepla. Ale ak je človek rozčúlený, nie je dobré hneď zareagovať, lebo sa to nemusí skončiť tak ako si to človek predstavil. Viem to z vlastnej skúsenosti. Aj mne chýbal rodokmeň z tej testovačky, ale ja som to svojsky vyriešil a napísal som majiteľovi holuba až do Maďarska a on bol ochotný mi ho zaslať na vlastné náklady.
Marián Rešutík (15.01.2014, 14:55)
Ale pan Krško ja som nie kovač....
Miroslav Ďurana (15.01.2014, 19:02)
Pán Hanousek neviem či tu niekto písal o truse to si nespomínam,ale ak niekto kto zodpovedá za TS a vyhovára sa ,že niečo poslal a nedostalo sa to kde malo je choré.A to že ste sa bol presvedčiť na vlastné oči,keď ste mal pochybnosti ani nemám odpoveď.Ale ak máte pochybnosti aj o mojom chove /myslím napr.príďte sa pozrieť trebárs 250km/.Dúfam,že TS bude tak plná,že aj náhradnici budú.Letu zdar.
Ján Palguta (17.01.2014, 21:45)
Tak ako pán Rešutík, v prvom príspevku som napriek sľubu od p. Totha pri odovzdávaní holuba a taktiež po telefonickej urgencii dodnes nedostal ani preukaz ani rodokmeň. A viem aj o ďalších chovateľoch , ktorý takisto nedostali papiere od kúpených holubov. Môžu mať úroveň chovu v testovačke aj s 5 hviezdičkami, môžu mať čistotu v jednotlivých oddeleniach, môžu tam podávať holubom krmivo aj v zlatých krmítkach, čo ja mám z toho, keď to za čo som zaplatil nemám kompletné. Tu ide o niečo iné nie o úroveň chovateľskej stanice, ale o úroveň človeka - majiteľa stanice, ktorý nevie plniť sľuby - ľudovo sa takým ľudom hovorí ......... nechcem sa tu neslušne vyjadrovať. Čiže o tom je to p. Hanousek. S pozdravom Letu zdar!
Ján Kováč (23.02.2014, 21:51)
Zdravim ja tiez cakam na preukaz a rodokmen asi druhy rok.20 x som volal s Toth a do teraz mi neposlal nic takze si myslim ze ked ludia tu pisu tak tato testovacka je na chvoste v rebricku jednoznacne.Ine testovacky nemaju taky pristup jendoznacne ako tato.Tak mate co zlepsovat aby ste mali spokojnich ludi s pozdravom

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené